top of page

VİRA DEMİR HAKKINDA

Selimiye’nin doğal yapısına uygun mimarisi ile Vira Demir, sizlere huzur, neşe, keyif ve mutluluk vadediyor.

 

Biz Selimiye Köyünü bundan tam 25 yıl önce keşfettik. Biz dediğimize bakmayın, keşfeden aslında rahmetli babamız Demir Tiryakioğlu. Bir tekne gezisi sırasında Selimiye’ye gelmiş ve bu köyün insanı büyük şehirlerin kaosundan kopartarak farklı bir atmosfere soktuğunu farketmiş. Vira Demir’i, eski bir köy eviyken yaşlılığını geçireceği yer olarak hayal etmiş. Şimdi çocukları olarak bizler, onun bu hayalini yaşatmaya çalışıyoruz. Kendisine duyduğumuz derin minnet ve şükran duygularıyla…

 

Biz Vira Demir’i bugünkü haline getirirken, şimdiye kadar gezip gördüğümüz yerlerden esinlendik, tadı damağımızda kalan anlardan ilham aldık. Tatil yaparken bizi mutlu eden, unutulmaz anılarımızı Vira Demir’de yaşatmayı amaçladık. Hizmet kalitesinin yaşam standardı olduğu bir anlayışı kendimize misyon edindik.

 

2014 yılında hizmete açılan tesisimiz, ilk yıl sadece arkadaşlarımıza dar bir kapsamda hizmet verdi. 2015 yılı ile birlikte profesyonel hayata atıldı.

 

Vira Demir Toplam 6  odasıyla misafirlere hizmet veriyor.  Odalarda köy evinin huzuru ile modern yaşamın konforunu bir araya getirdik. Gerek iç gerekse dış mekanlarda attığımız her adımda doğal hayata zarar vermemeye, köyün dokusunu bozmadan köye değer katmaya dikkat ettik.

 

Sizleri Vira Demir’e davet ederken, deniz, huzur ve keyfin birleştiği eşsiz bir tatili vadediyoruz.

bottom of page